Thermonet Buff - Soft Hills Turquoise

Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: BUFF

99,00 PLN / szt

Opis

Thermonet Buff® to innowacyjna chusta wśród produktów marki Buff®. Wszechstronny dodatek, i niezastąpiony element przy wykonywaniu wielu rodzajów aktywności na świezym powietrzu. Dzięki swojej wszechstronności sprawdza się niezależnie od warunków pogodowych chroniąc przed wiatrem, czy chłodem.

 

 

Ciągły rozwój i badania techniczne prowadzone przez markę doprowadziły do ​​powstania T hermonet® , nowej, wysoce funkcjonalnej tkaniny, która może utrzymywać temperaturę prawie czterokrotnie dłużej niż słynna chusta Original Buff .

 

Thermonet® jest wynikiem połączenia tradycyjnej tkaniny BUFF® z technologią firmy Primaloft® . Jest to bardzo drobna, lekka tkanina techniczna o wyjątkowej izolacji termicznej, ponieważ utrzymuje ciepło nawet cztery razy dłużej niż produkty wytwarzane z mikrofibry.

 

Materiał szybkoschnący powoduje, że ten produkt nie zamarza nawet w bardzo niskich temperaturach, unikając w ten sposób wahań temperatury ciała. Jego bezszwowa konstrukcja umożliwia większą swobodę ruchu, co czyni go jeszcze wygodniejszym.

 

Jest to również przyjazna dla środowiska technologia, ponieważ 70% materiału, z jakiego wytwarzany jest Thermonet® , poddawane jest recyklingowi. Ta niesamowita tkanina została wykorzystana do projektowania chust, kominiarek i czapek w tym sezonie, wszystkie one w obrębie linii sportowej.

 

Elastyczny materiał zachowuje oryginalny kształt nawet przy częstym użytkowaniu i wielokrotnym praniu.

 

 

Chustę BUFF  możemy używać na kilkanaście sposobów i w łatwy sposób zrobić z niej szalik, opaskę, bandankę, piratkę na upalne dni, lub czapkę czy kominiarkę, przy mniej sprzyjającej aurze. Wiatr na wodzie czy palące słońce z Buff-em żadna praca nie będzie trudna.

 

Posiada certyfikaty jakości CONFIDENCE IN TEXTILES.

Oznaczone znakiem bezpieczeństwa Oeko - Tex zgodne ze standardem 100 Oeko - Tex.

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
377904
Kod EAN
8428927265340
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin