Skarpety X-SOCKS Mountian Biking Short

Skarpety X-SOCKS Mountian Biking Short
Skarpety X-SOCKS Mountian Biking Short

Producent: X-Socks

Dostępność: Niedostępny Towar jest niedostępny, zapisz się do powiadomienia o dostępności, a skontaktujemy się z Tobą gdy towar będzie dostępny.

Wybór produktu

Dostawa już od: 13,00 PLN

80,00 PLN / szt

Powiadom mnie o dostępności
Skarpety X-SOCKS Mountian Biking Short
Skarpety X-SOCKS Mountian Biking Short

Opis

Skarpety Mountain Biking X-SOCKS. Kolarstwo górskie dostarcza najwięcej radości wtedy, kiedy teren jest bardzo wyboisty. Skarpety są przyjemne w noszeniu, a jednocześnie kontrolują mikroklimat w bucie. Ponadto, zapewniają ochronę przed zranieniami skóry spowodowanymi przez gałęzie, gąszcze czy runo leśne. Ochraniacz goleni z wyściółką RoburTM jest szczególnie skuteczny w tym przypadku. Jeżeli zdarzy nam się upadek to wzmocniona wyściółka RoburTM zminimalizuje niebezpieczeństwo uszkodzeń skóry w okolicy kostki.

 

Skarpety X-Socks zapewniają rewelacyjną oddychalność i termoregulację stopy, dzięki czemu skóra przez cały czas pozostaje sucha, a naskórek zachowuje odporność na obtarcia. W każdej skarpecie znajduje się, zbudowany ze specjalnych cienkich włókien, główny kanał wentylacyjny. Transportuje on na zewnątrz przegrzane powietrze i wpuszcza do środka świeże powietrze z otoczenia. Wszystkie skarpety X-Socks produkowane są z niebywale trwałych materiałów, z najwyższą starannością wykonania. Idealnie dopasowane, z kilkudziesięcioma patentami technologicznymi w jednej skarpetce. Wszystkie modele posiadają 2-letnią gwarancję!

 

SkinNodor

Specjalny materiał, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów chroniąc nas jednocześnie przed reakcjami alergicznymi. Wykorzystuje włókna zawierające nieorganiczny składnik antybakteryjny, który na skutek wzrostu temperatury ciała, stopniowo uwalniany jest na zewnątrz w postaci jonów. Jony hamują wzrost mikroorganizmów, co przekłada się bezpośrednio na ograniczenie wydzielania się nieprzyjemnych zapachów oraz zapobieganie ich kumulowania się nawet podczas wieloletniego użytkowania.

 

Komfort

Każdy komplet X-Socks tworzony jest w oparciu o obszerną i popartą szeregiem badań i doświadczeń wiedzę z zakresu fizjologii człowieka. Najwyższej jakości materiały, najnowocześniejsze rozwiązania, kilkadziesiąt patentów - to wszystko czyni ze skarpet X-Socks najbardziej komfortową markę skarpet na rynku. Najwyższą jakość produktów potwierdzają niezależne testy przeprowadzone przez szwajcarski instytut EMPA oraz system certyfikacji Swiss Army.

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
X20007-B000/X01-35/38
Kod EAN
8300783003512
Kod towaru
Producent
X-Socks
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt unisex
Wariant

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe