Skarpety męskie BRUBECK Snow Force Light

Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent: BRUBECK

33,99 PLN / szt 42,99 PLN

Opis

Skarpety SNOW FORCE LIGHT o długości do kolan (podkolanówki) zostały wykonane z dwuwarstwowej, oddychającej dzianiny. W warstwie zewnętrznej zastosowano wełnę z owiec merynosów. Wełna ta charakteryzuje się wysoką termoizolacyjnością, dzięki czemu dobrze chroni przed utratą ciepła, także w bardzo niskich temperaturach. Potrafi wchłonąć wilgoć odpowiadającą 1/3 jej własnej masy, nie sprawiając wrażenia mokrej w dotyku. Wełna merynosów nie „gryzie" i nie powoduje uczuleń, jest miękka i przyjemna w dotyku. Wewnętrzna warstwa poliamidowo-polipropylenowa szybko odprowadza wilgoć od skóry, co sprawia, że stopa pozostaje sucha, nawet podczas długiej i męczącej wędrówki. Zastosowane w przędzy polipropylenowej jony srebra mają właściwości antybakteryjne - hamują rozwój bakterii. Zapewnia to długotrwały komfort użytkowania oraz ogranicza powstawanie brzydkich zapachów.

 

Skarpety zostały specjalnie zaprojektowane do współpracy z butami narciarskimi i snowboardowymi.

 

Cechy produktu:

- Wewnętrzne wykończenie FROTTE WOOL w okolicy palców, na spodzie stopy oraz pięcie zapewnia skuteczną ochronę przed zimnem w tych częściach stopy, które są szczególnie narażone na wyziębienie.

- Strefy frotte z przodu i tyłu łydki zapewniają dodatkowy komfort cieplny.

- Elastyczny ściągacz zabezpiecza przed zsuwaniem się skarpety z łydki, nie ograniczając jednocześnie krążenia krwi.

- Dodatkowe wzmocnienia w postaci bezuciskowych ściągaczy MIDDLE ZONE w środkowej części śródstopia oraz nad kostkązapobiegają przesuwaniu się skarpety na stopie.

- Wzmocnienia w okolicach kostki chronią przed urazami i otarciami.

- Pięta w kształcie Y zapewnia idealne dopasowanie do stopy.

- Wzdłuż łydki skarpety posiadają specjalne kanały wentylacyjne VENTILATION CHANNEL ułatwiający cyrkulację powietrza i wspomagający odprowadzanie wilgoci.

- Cieńsza dzianina w części śródstopia za palcami, na podbiciu oraz na łydce zapewnia optymalną wentylację.

- Płaski szew w palcach ogranicza ryzyko otarć.

- Konstrukcja anatomiczna skarpet uwzględnia różnice w budowie stopy prawej i lewej. Skarpety polecane do sportów zimowych do niskich temperatur.

 

Skład: 61% wełna, 22% poliamid, 13% polipropylen z jonami srebra, 2% polipropylen, 2% elastan

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
BSN002/M 45-47
Kod EAN
5902487007013
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin