Rękawiczki VIKING Nepal

Rękawiczki VIKING Nepal
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: VIKING

119,90 PLN / szt

Rękawiczki VIKING Nepal

Opis

Ciepłe rękawice Power Stretch z opcją obsługi ekranów dotykowych

Popularna funkcja Touch Phone System, umożliwiająca obsługę ekranów dotykowych jest dostępna w wielu modelach rękawic Viking.

Należą do nich również ciepłe techniczne rękawice Nepal gloves, bazujące na materiale Polartec Power Stretch. Wysokie właściwości termoizolacyjne i faktura materiału w formie mikropolaru kwalifikują rękawice Viking Nepal do grupy zaawansowanej technicznie, dobrej na trudne i zimne warunki pogodowe. Rękawice dobrze trzymają ciepło, jednocześnie odprowadzając wilgoć z dłoni na zewnątrz.

Rękawice są dedykowane do wielu sportów outdoorowych, jak i na co dzień. Praktyczny silikonowy nadruk na dłoni poprawiający chwytność okaże się przydatny przy trzymaniu kijów sportowych, kierownicy roweru czy trzymaniu telefonu pod kątem odebrania przychodzącej rozmowy lub też zmianie muzyki. Dostępny jednolity, czarny kolor rękawic jest łatwy w utrzymaniu i dopasowaniu do stroju. Rękawice można skompletować z czapką Power Stretch dostępną

w ofercie Viking - Nepal hat. Elastyczny materiał, powracający do pierwotnego kształtu nawet po długim i częstym użytkowaniu gwarantuje zachowanie funkcji i zadowolenie. Dzięki temu rękawice są dobre na długi czas. Polar zachowuje swe funkcje, jest dobry jakościowo i nie pillinguje się.

 

Główne zalety:

 

silikonowy nadruk na dłoni poprawiający chwytność

Touch Phone System - umożliwiający obsługę telefonów i urządzeń z ekranami dotykowymi

niska waga

wysokie właściwości termoizolacyjne

zaawansowany poziom ciepła

polar wewnętrzny

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
219/19/1419/09/7
Kod EAN
5901115755272
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt unisex

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin