Program lojalnościowy

z dnia

1.

Program lojalnościowy termoaktywnie.pl jest przeznaczony dla klientów sklepu internetowego, a opiera się na sprzedaży premiowej, w ramach której klientom przyznawane są punkty za zakupione towary.

2.

Organizatorem Programu lojalnościowego termoaktywnie.pl jest Anmar Sp. z o.o. Ul. Załęska 98. 35-322 Rzeszów.

3.

Warunkiem wystarczającym do uczestnictwa w Programie Lojalnościowym termoaktywnie.pl jest rejestracja i dokonanie zakupów w sklepie internetowym. Użytkownicy posiadający indywidualnie uzgodnione rabaty mogą wybrać czy przystąpić do programu i utracić rabaty czy pozostać na dotychczasowych zasadach rabatowych.

4.

Uczestnik Programu lojalnościowego termoaktywnie.pl otrzymuje 1 punkt za każde 100 zł wydane w sklepie internetowym. Punkty naliczane są od zaokrąglonej do najbliższej wartości całkowitej wartości towarów pomniejszonej o ewentualne rabaty. Punkty raz zdobyte nie będą odbierane.

5.

Organizator może wykluczyć niektóre produktu z promocji objętej programem lojalnościowym.

6.

Organizator może zwiększyć lub zmniejszyć ilość punktów otrzymywaną za zakup określonych produktów.

7.

Punkty uzyskane w programie lojalnościowym termoaktywnie.pl wymieniane są na rabat do zamówienia wg przelicznika: 1 pkt = 1 % rabatu (jako stały bon rabatowy) do wykorzystania do danego konta.

8.

Punkty można wykorzystywać jedynie na zakupy w sklepie termoaktywnie; punktów nie można wymieniać na gotówkę.

9.

Punkty zdobyte w programie lojalnościowym termoaktywnie.pl nie tracą ważności przy kolejnych zakupach.

10.

Maksymalna ilość punktów jaką można zdobyć w programie to 12 pkt = 12%.

11.

Uczestnik może sprawdzić aktualnie zgromadzoną ilość punktów logując się na stronie termoaktywnie.pl, w zakładce "Profil Klienta".

12.

Dla bieżącego zamówienia użytkownik nie może uzyskać rabatu z punktów lojalnościowych jeśli wcześniej skorzystał z bonu rabatowego. Tak samo po wymianie punktów lojalnościowych na rabat nie można już skorzystać dla danego zamówienia z bonu rabatowego.

13.

Użytkownik ma wszelkie prawa wynikające z ogólnie obowiązujących przepisów prawa, w szczególności prawa wynikające z przepisów o ochronie danych osobowych (m.in. podgląd/edycja/usunięcie swoich danych osobowych z bazy danych). Szczegółowo jest to opisane w regulaminie sklepu stanowiącym integralną cześć niniejszych zasad.