Koszulka męska X-BIONIC Invent 4.0 Run Speed

Koszulka męska X-BIONIC Invent 4.0 Run Speed

Producent: X-BIONIC

Dostępność: Niedostępny Towar jest niedostępny, zapisz się do powiadomienia o dostępności, a skontaktujemy się z Tobą gdy towar będzie dostępny.

Wybór produktu

360,00 PLN / szt

Powiadom mnie o dostępności
Koszulka męska X-BIONIC Invent 4.0 Run Speed

Opis

Koszulka X-Bionic INVENT 4.0 RUN SPEED jest dowodem na to, że superlekkie produkty mogą być superfunkcjonalne. Zoptymalizowany system 3D Bionic Sphere® odpowiada za termoregulację, ma za zadanie chłodzić, gdy się pocisz i ogrzewać, gdy temperatura ciała spada. Precyzyjnie ulokowane Sweat Traps® absorbują nadmiar potu umożliwiając jego odparowanie. Wydłużony z tyłu krój zapobiega przesuwaniu się odzieży podczas ruchu, a asymetryczne rękawki minimalizują ryzyko powstania otarć w czasie długiego biegu.

 

Aktywność: BIEGANIE

Materiał: 95% poliamid / 5% polipropylen

Fit: BODY FIT

Izolacja: niska

Kompresja: niska

Płeć: ON

Sezon: Lato 2019

 

Twyce ® - podnieś swój potencjał o 200%!

 

Produkty X-Bionic z linii Twyce charakteryzują się dwukrotnie większą powierzchnią odparowania, przez co jeszcze bardziej wspierają wydajność. Zastosowany w produktach system ThermoSyphon w postaci kanalików w kształcie litery Y o strukturze 3D, optymalizuje poziom potu na skórze wzmacniając naturalną termoregulację organizmu.

Efetk? Większe rezerwy energii, mniejsze zmęczenie, lepsza wytrzymałość, a dzięki temu możliwość osiągania większych prędkości!

THERMOSYPHON® – rewolucja 3D Bionic Sphere® System

Podstawowe zadanie ThermoSyphon® to chłodzić, gdy ciało się poci oraz ogrzewać, gdy marznie. Umieszczone w strategicznych dla termoregulacji miejscach, zrewolucjonizowane kanaliki w kształcie litery Y, umożliwiają ciągłą cyrkulację powietrza i odprowadzanie nadmiaru wilgoci z powierzchni ciała wzmacniając naturalną zdolność organizmu do termoregulacji. Dzięki skręconym włóknom, system TermoSyphon® zachowuje swoją strukturę niezależnie od ruchu i naciągnięcia materiału.

Co to znaczy w praktyce? O 95% większy przepływ powietrza , o 66% lepszy transport wilgoci , o 80% bardziej stabilna struktura materiału, o 30% większa powierzchnia działania!

Retina HD – dzianina z fabryki nowej ery

Wielomilionowa inwestycja w supernowoczesną fabrykę i przeniesienie wszystkich etapów produkcji w jedno miejsce umożliwiło wykorzystanie nowych maszyn tkających niezwykle dokładnie z drobnych, bardzo delikatnych włókien. Proces ten pozwala uzyskać materiał o bardzo zróżnicowanej gęstości przędzy. Dzianina Retina HD umożliwia rozmieszczenie stref kompresji oraz technologii zarządzania potem jeszcze bardziej precyzyjnie. Struktury 3D wykonane w jakości Retina pozwalają na możliwie najbardziej efektywne wykorzystanie opatentowanych funkcji odzieży termoaktywnej X-Bionic.

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
RTRT00S19M-G-A005-M
Kod EAN
7613418003599
Kod towaru
Producent
X-BIONIC
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt męski
Sezon
Letni
Wariant

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe