Koszulka BRUBECK Biker's Cooler

Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: BRUBECK

159,99 PLN / szt

Opis

Profesjonalna linia produktów BIKER'S THERMO SYSTEM to termoaktywna pierwsza warstwa ubioru  motocyklisty, wykonana w technologii bezszwowej  z dwuwarstwowej funkcjonalnej dzianiny. Obecnie posiadamy dwie linie, linia COOLER  przenaczona na ciepłe i upalne dni zapewniajaca efekt "chłodzenia" oraz linia DIRT do zastosowań na tzw. okres przejściowy charakterryzująca się idealnymi właściwościami termoaktywnymi.

 

BIKER’S COOLER SYSTEM to profesjonalna, chłodząca bluza dla motocyklistów, wykonana w technologii bezszwowej z dwuwarstwowej dzianiny termoaktywnej ze specjalnymi strefami BRUBECK Air Bumps.

 

Prawidłowo dobrany rodzaj bielizny działa jak dobrej klasy klimatyzacja. Latem sprawia, że nie czuć nadmiernej temperatury ani wilgoci, ciało jest wolne od potu gdyż ten jest na bieżąco odprowadzany od ciała do warstwy zewnętrznych i tam odparowywany. Efekt chodzący zapewnia warstwa wewnętrzna wykonana z mieszanek mikrowłókien poliestrowych charakteryzujących się dynamiczną zmianą właściwości termicznych zależną od warunków zewnętrznych. Warstwa wewnętrzna wykonana jest z mikrowłókien poliamidowych i odpowiada za błyskawiczny odbiór i odparowanie wilgoci z pierwszej warstwy.

 

Skład:

80% poliamid, 10% triacetat, 6% acetal, 4% poliester

 

Dostępny rozmiar: M

 

 

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
LS00740 M CZARNY
Kod EAN
5908239635831
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt unisex
Wybór produktu
Czarny, M

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin