Kask ATOMIC Revent [2019]

Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent: ATOMIC

215,10 PLN / szt 329,00 PLN

Opis

Atomic Revent to jeden z najbardziej popularnych kasków narciarskich i snowboardowych tego producenta. Budowa In-Mold i struktura Holo Core zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. 360° FIT SYSTEM dla indywidualnego dopasowania do użytkownika. Uniwersalny design dla kobiet i mężczyzn.

 

Ochrona przed mocnymi uderzeniami? Jest. Nowoczesny styl o niskim profilu? Też! Zapewniający doskonałą wartość w stosunku do ceny kask Atomic Revent ma wszystko, czego potrzebujesz do jazdy w stylu all mountain: między innymi system Atomic EPS Holo Core zapewniający nawet o 30% lepszą ochronę, niż tego wymagają normy branżowe, oraz regulację dopasowania. Jest też wyjątkowo lekki. To najlepszy wybór do jazdy w stylu all mountain.

 

HOLO CORE - Ta unikalna struktura „wytłaczanki do jajek” tworzy rozszerzoną strefę zgniotu, aby zapewnić maksymalną amortyzację. Model ten wyposażono również w otwory wentylacyjne, dzięki czemu zapewnia ochłodę i jest lżejszy. A to oznacza do 30% wyższą ochronę przed uderzeniami, niż wymagają tego branżowe normy bezpieczeństwa.

 

360° FIT SYSTEM - Progresywny system 360° Fit System pozwala idealnie dopasować kask tak, aby pasował nie tylko do rozmiaru głowy, ale także jej kształtu. Aby uzyskać 100% wygodę, można również wyregulować wysokość kasku.

 

IN-MOLD SHELL - Kaski in-mold są bezpośrednio odlewane z formy. Pianka EPS jest formowana w skorupie PC, dzięki czemu uzyskuje się zapewniającą doskonałą ochronę, lekką konstrukcję.

 

TECH FEATURES

In-Mold Shell

Holo Core

Fit System

Aircon Venting

Removable and washable Full Cap Lining

Audio compatible Ear Pads

Helmet Bag

ASTM F 2040

CE EN 1077:2007 CLASS B

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
AN5005470S
Kod EAN
887445121794
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt unisex

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin