Kamizelka męska X-BIONIC Running Streamlite

Kamizelka  męska X-BIONIC Running Streamlite

Producent: X-BIONIC

Dostępność: Niedostępny Towar jest niedostępny, zapisz się do powiadomienia o dostępności, a skontaktujemy się z Tobą gdy towar będzie dostępny.

Wybór produktu

680,00 PLN / szt

Powiadom mnie o dostępności
Kamizelka  męska X-BIONIC Running Streamlite

Opis

Nowa kamizelka Streamline X-Bionic to lekka, techniczna kamizelka biegowa, która uchroni Cie przed wiatrem. Dzięki membranie symbionik® superlite zapewni najwyższy poziom ochrony, a opatentowany system 3D Bionic Sphere® zapewnia skuteczne odparowywanie potu, pozostawiając cienką warstwę wilgoci na skórze zapewniając optymalne chłodzenie. Jako produkt SystemGear® nową kurtkę StreamLite można łączyć ze wszystkimi produktami X-BIONIC® Running.

 

W górnej części bielizny znajdują się ułożone równolegle komory powietrzne 3D Bionic Sphere, zapewniające wymianę ciepła i wspomagające utrzymanie temperatury, w której mięśnie pracują optymalnie. System nie zatrzymuje wilgoci i ciepła wewnątrz, tylko umożliwia wydalanie potu bezpośrednio do zewnętrznej warstwy. Na podobnej zasadzie działa labirynt tuneli i kanalików Backside 3D-Bionic Sphere System, który skutecznie wentyluje plecy, zapewnia szybkie odparowywanie wilgoci i kontroluje mikroklimat skóry. Układ tuneli znaczenie zwiększa powierzchnię parowania na plecach, w miejscach o największej potliwości. Dodatkowo cały system wspierany jest przez strefę o specjalnym splocie, dzięki któremu wilgotność regulowana jest temperaturą ciała.

 

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
O100839-B002-S
Kod EAN
8054216212056
Kod towaru
Producent
X-BIONIC
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt męski
Sezon
Zimowy
Wariant

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe