Kalesony dziecięce BRUGI 1RAL

Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

49,99 PLN / szt 59,99 PLN

Opis

Dziecięca bielizna techniczna, doskonale dopasowana do ciała, bezszwowa, oddychająca i odprowadzająca wilgoć zdala od skóry dla zapewnienia odpowiedniego komfortu termicznego użytkownika. Bielizna średniej grubości, idealna do zastosowania w sportach zimowych i wszelkich aktywności w niższej temperaturze.

 

ERGONOMIC FIT

Zastosowane włókna, ze względu na swoją specyfikę gwarantują optymalną elastyczność, zapewniając właściwą pozycję ciała i swobodę ruchów.

 

BODYMAPPING

Splot włókien o różnej grubości tworzy zróźnicowaną powierzchnię, która idealnie dopasowuje się do ciała, utrzymując mięśnie w odpowiedniej pozycji i zapewniając optymalną oddychalność.

 

SEAMLESS

Bezszwowa tkanina świetnie dopasowuje się do ciała, bez niewygodnych zgrubień. Łatwa w konserwacji i szybkoschnąca.

 

BREATHABILITY

Oddychalność i zdolność do odprowadzania wilgoci utrzymuje skórę suchą i świeżą oraz reguluje ciepłotę ciała w każdych warunkach.

 

SKŁAD

93% Polyamid, 7% Elastane

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
92800144991
Kod EAN
8300163012608
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt dziecięcy

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin