Gogle UVEX G.GL 300 VLM [2019]

Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: UVEX

649,90 PLN / szt

Opis

Uvex G.GL 300 VLM to klasyczny model z nowoczesną szybą fotochromatyczną a więc zaciemniającą się w zależności od intensywności oświetlenia na stoku (filtr S1 do S3). Gogle rozjaśniają się gdy jest ciemno i przyciemniają się w przypadku mocnego nasłonecznienia. Szyba została dodatkowo pokryta powłoką Supravision chroniącą przed parowaniem. Ogromną ich zaletą jest to, że gogle są duże i pozwalają na korzystanie z okularów korekcyjnych (OTG). Model został wyprodukowany w Niemczech.

 

Wśród zalet modelu należy wymienić:

- Szyba Variomatic dopasowująca przepuszczalność światła do warunków aktualnie panujących. Można ją stosować zarówno przy bardzo złej pogodzie, jak również przy bardzo dużym nasłonecznieniu.

- Wewnątrz szyby zastosowano filtry UV zapewniające 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB, UVC.

- Powłoka lustrzana Supravision, która chroni przed parowaniem, nie zmieniając przy tym jakości optycznej szkieł.

- Podwójne, sferyczne szyby.

- Technologia decentred lens - widoczność bez zniekształceń. Technologia zapewnia realny obraz i sprawia, że oko nie męczy się.

- Model wyposażony w pojedynczą, welurowa piankę wyścielającą oprawki od wewnątrz oraz dodatkową membranę zatrzymująca śnieg na zewnątrz, które dodatkowo wpływają na komfort użytkowania.

- Antypoślizgowy silikon na gumie gogli.

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
55/0/217/2023/UNI
Kod EAN
4043197288000
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj filtra
Fotochrom S1-S3
Rodzaj produktu
Produkt męski
Fotochrom
Tak
Na okulary
Tak
Polaryzacja
Nie

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin