Gogle UVEX Downhill 2100 CV - Rhino Mat - Mirror Orange Colorvision Orange (S2)

Gogle UVEX Downhill 2100 CV - Rhino Mat - Mirror Orange Colorvision Orange (S2)
Promocja

Producent: UVEX

Dostępność: Niedostępny Towar jest niedostępny, zapisz się do powiadomienia o dostępności, a skontaktujemy się z Tobą gdy towar będzie dostępny.

415,92 PLN / szt 519,90 PLN

Powiadom mnie o dostępności
Gogle UVEX Downhill 2100 CV - Rhino Mat - Mirror Orange Colorvision Orange (S2)

Opis

Wszystko w zasięgu wzroku, nieważne gdzie i kiedy: model uvex downhill 2100 CV płynnie kontynuuje historię sukcesu serii uvex downhill 2000. Dzięki powłoce przeciwmgielnej uvex supravision® powiększone pole widzenia jest gwarantowane bez zaparowania, a innowacyjna technologia uvex colorvision® poprawia kolory i kontrasty, zapewniając najlepsze wrażenia wizualne zarówno na stoku, jak i poza nim.

 

Wąska rama, wyjątkowo szerokie pole widzenia i soczewka sferyczna – uvex downhill 2100 CV to nie tylko hit na stoku, ale także dodaje sporej porcji stylu do jazdy w puchu i parku. Stylowy model z najwyższej półki płynnie kontynuuje historię sukcesu serii uvex downhill 2000, która od ponad 50 lat niezawodnie chroni entuzjastów sportów zimowych przed słońcem, wiatrem i pogodą. Model uvex downhill 2100 CV inspiruje swoim powiększonym polem widzenia, zmniejszoną ramą i lepszym dopasowaniem, zwłaszcza w okolicach nosa. Innowacyjny filtr kolorów i kontrastu uvex colorvision® poprawia percepcję i zapewnia wyjątkowe wrażenia wizualne. Co więcej, formowana wtryskowo, zdecentrowana soczewka zapewnia obraz bez zniekształceń i przez cały czas nie zaparowuje dzięki technologii uvex supravision®.

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
55/0/392/5030/UNI
Kod EAN
4043197339566
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Wybór produktu
Rhino Mat - Mirror Orange Colorvision Orange (S2)
Rodzaj filtra
S2

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Dodając opinię w sklepie akceptujesz regulamin sklepu oraz politykę prywatności sklepu.

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin