Gogle UVEX Downhill 2000 VFM [2019]

Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent: UVEX

499,00 PLN / szt 699,89 PLN

Opis

Duże, ponadwymiarowe gogle Uvex Downhill 2000 VFM z technologią fotochromatyczną Variomatic wyglądają fantastycznie. W puchu zdobywają dodatkowe punkty dzięki swojej bezramowej konstrukcji. Nawet większa ilość śniegu łatwo ześlizgnie się z gogli, nie przylegając do ramy i nie wpływając na widoczność.

 

Gogle z technologią Variomatic i lustrzanymi szybami.

 

Gogle narciarske w rozmiarze M dla osób o średniej wielkości twarzy i średniej wielkości nosa. Dzięki technologii Variomatic gogle te nadają się do jazdy w każdych warunkach pogodowych, zarówno kiedy jest słonecznie jak i pochmurno, bez konieczności wymiany szyb bądź nakładania magnetycznej szyby. W technologii Variomatic szyby automatycznie dostosowują się do panujących warunków atmosferycznych. Fotochromowa soczewka dopasowuje odcień szkła, przyciemniając się przy słonecznej pogodzie, a rozjaśniając przy słabej widoczności. Dzięki powłoce Supravision szkła gogli nie parują. Antypoślizgowy silikon na gumie gogli, membrana klimatyczna zapewniają wysoki komfort użytkowania. Niewątpliwą zaletą gogli jest ich wyróżniająca się, wyrazista kolorystyka. Do wyboru dwa kolory gogli. Model ten świetnie sprawdzi się na stoku narciarskim w każdych warunkach atmosferycznych.

 

Rozmiar M50 -  dla osób o średniej wielkości twarzy i średniej wielkości nosa

 

Wśród zalet gogli Downhill 2000 VFM należy wymienić:

- Variomatic- szyby z technologią variomatic automatycznie dostosowują się do panujących warunków atmosferycznych. Fotochromowa soczewka dopasowuje odcień szkła, przyciemniając się przy słonecznej pogodzie, a rozjaśniając przy słabej widoczności.

- Supravision - chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł

- Zapewniają 100% ochrony przed UVA, UVB, UVC

- Podwójne, sferyczne szyby

- Technologia decentred lens - widoczność bez zniekształceń. Technologia zapewnia realny obraz i sprawia, że oko nie męczy się

- Pojedyncza, welurowa  pianka, która wyściela  wewnętrzną część gogli, niezwykle delikatna w dotyku

- Membrana klimatyczna- wodoszczelna, wiatroszczelna, oddychająca membrana, zatrzymuje wilgoć i śnieg na zewnątrz

- Antypoślizgowy, gumowy pasek gogli

 

 

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
55/0/110/2023/UNI
Kod EAN
4043197287157
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin