Gogle UVEX Downhill 2000 S VFM [2019]

Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent: UVEX

469,00 PLN / szt 699,89 PLN

Opis

Gogle o małej wielkości oprawki dla kobiet i młodzieży wyposażone w szybę posiadającą technologię Variomatic.

 

UVEX Downhill 2000 S VFM to topowy model gogli marki Uvex dostępny także w mniejszym rozmiarze oprawki. Idealny dla osób o wąskiej twarzy i krótkim nosie. Szczególnie dedykowany dla kobiet oraz młodzieży. Gogle z szybą variomatic, która zmienia poziom przyciemnienia  w ciągu kilku chwil w zależności od aktualnie panujących warunków atmosferycznych to absolutny hit wśród miłośników białego szaleństwa. Szyby z technologią variomatic automatycznie dostosowują się do panujących warunków atmosferycznych. Fotochromowa soczewka dopasowuje odcień szkła, przyciemniając się przy słonecznej pogodzie, a rozjaśniając przy słabej widoczności.Dodatkowym atutem gogli są podwójne, sferyczne szyby oraz technologia decentred lens, która zapewnia widoczność bez zniekształceń. Ponadto membrana klimatyczna, pojedyncza, welurowa pianka a także antypoślizgowy silikon na gumie zapewniają wysoki komfort użytkowania modelu Downhill 2000 S VFM. Dodatkowym atutem jest także pasek z wypukłym, dużym logiem marki Uvex. Model wyprodukowany w Niemczech. Dostępny w dwóch, modnych kolorach.

 

Gogle w rozmiarze S30 - idealne dla osób o wąskiej twarzy oraz krótkim nosie.

 

Wśród zalet modelu Downhill 2000 S VFM należy wymienić:

- Podwójna szyba Variomatic dopasowująca przepuszczalność światła do warunków aktualnie panujących. Można ją stosować zarówno przy bardzo złej pogodzie, jak również przy bardzo dużym nasłonecznieniu.

- Wewnątrz szyby zastosowano filtry UV zapewniające 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB, UVC

- Model wyposażony w pojedynczą, welurowa piankę wyścielającą oprawki od wewnątrz oraz dodatkową membranę zatrzymująca śnieg na zewnątrz, które dodatkowo wpływają na komfort użytkowania.

- Pasek gogli wyposażony w dodatkowe zabezpieczenie antypoślizgowe, zapobiegające przemieszczaniu się gogli w trakcie używania z kaskiem.

- Model wyprodukowany w Niemczech

- Podwójne, sferyczne szyby

- Pojedyncza, welurowa pianka- która jest formowana kompresyjnie, wyściela wewnętrzną część gogli, niezwykle delikatna w dotyku

- Membrana klimatyczna- wodoszczelna, wiatroszczelna, oddychająca membrana, zatrzymuje wilgoć i śnieg na zewnątrz

- Supravision - chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł

 

 

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
55/0/436/1023/UNI
Kod EAN
4043197275871
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj filtra
Fotochrom S1-S3
Fotochrom
Tak
Polaryzacja
Nie
Na okulary
Nie
Rodzaj produktu
Produkt damski

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin