Gogle UVEX Big 40 FM [2019]

Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent: UVEX

512,91 PLN / szt 569,90 PLN

Opis

Rozmiar: L40 - duży rozmiar, dla osób o szerokiej twarzy i długim nosie

 

Nowość! Gogle w dużym rozmiarze, przeznaczone do jazdy w puchu, pozbawione oprawki. Odpowiednie warunki do jazdy w puchu wymagają odpowiednich rozwiązań. Właśnie dlatego marka Uvex stworzyła nowa gogle Big 40. Nowe gogle Uvex Big 40 to model pozbawiony oprawki, który pozwala narciarzom uprawiającym freeride skupić się tylko i wyłącznie na jeździe. Dzięki tej bezoprawkowej konstrukcji puch bez przeszkód zsuwa się z szyby, nie ograniczając w żadnej sposób widoczności podczas nawet najbardziej ekstremalnej jazdy. Gogle Uvex Big 40 czynią jazdę w puchu niezwykłym przeżyciem. Użyte w goglach technologie, sprawiają, że użytkuje się je niezwykle łatwo i przyjemnie. Powłoka Supravision chroni przed parowaniem parowaniem, nie zmieniając przy tym jakości optycznej szkieł, a technologia decentred lens zapewnia widoczność bez zniekształceń. Do wyboru aż cztery wersje kolorystyczne. Gogle te świetnie komponują się z kaskami narciarskimi marki Uvex, zwłaszcza z nowymi kaskiem z grupy all mountain - Jimm!

 

Główne zalety gogli Big 40 FM to:

- Supravision - chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł.

- Membrana klimatyczna - wodoszczelna, wiatroszczelna, oddychająca membrana, zatrzymuje wilgoć i śnieg na zewnątrz.

- Antypoślizgowy pasek gogli.

- Produkt niemiecki.

- Podwójna, welurowa pianka- jest to dwuwarstwowa, formowana ciśnieniowo pianka, która wyściela wewnętrzną część gogli, niezwykle delikatna w dotyku. Pianka doskonale dopasowuje się miękkim uciskiem do każdego konturu twarzy.

- Technologia decentred lens - widoczność bez zniekształceń. Technologia zapewnia realny obraz i sprawia, że oko nie męczy się.

- Podwójne, sferyczne szyby.

- Zapewniają 100% ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB, UVC.

- Szyby lustrzane full mirror.

 

 

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
55/0/441/6026/UNI
Kod EAN
4043197276809
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin