Gogle SALICE 995 DACRXPO - Black (CRX Polarized Amber (S2-S4) [2020]

Gogle SALICE 995 DACRXPO - Black (CRX Polarized Amber (S2-S4) [2020]
Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent: SALICE

170,48 PLN / szt 219,00 PLN

Gogle SALICE 995 DACRXPO - Black (CRX Polarized Amber (S2-S4) [2020]

Opis

Gogle Salice 995 DACRXPO wyposażone w wymienne, podwójne, szyby z fotochromem i polaryzacją CRX Polar Flex. Gogle przeznaczone dla osób dorosłych. Dzięki dużym rozmiarom nadają się do użytku z okularami korekcyjnymi (OTG - Over The Glasses).

 

Salice CRX Polar Flex - Soczewki, które łączą w sobie cechy technologiczne fotochromu i polaryzacji. Podwójna szyba składająca się z wewnętrznej polaryzacyjnej pochłaniającej błyski światła i zapobiegającej oślepieniu oraz zewnętrznej fotochromatycznej aktywowanej poprzez natężęnie światła słonecznego. W zależności od warunków soczewka przechodzi z kategorii S2 do S3 a przy temperaturze poniżej -5 stopni celcjusza od S2 do S4. Na wysokości powyżej 2000m n.p.m. fotochrom działa w zakresie od S2 do S4 w każdej temperaturze. Szyby dostępne są w dwóch kolorach: bursztyn lub brąz (w zależności od modelu gogli).

 

Wymiary gogli: 17,5x8,5cm

 

Dzięki wiedzy i nieprzerwanie trwających badaniach, marka Salice stara się zaoferować Państwu produkty, które nie tylko doskonale wyglądają ale również chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, zimnem, wiatrem i parowaniem szyb a także poprawiają wizję. Gogle Salice zapewniają doskonałe dopasowanie i topowy wygląd.

 

Wszystkie szyby Salice posiadają powłokę Antifog oraz filtr UV400nm. Gogle oryginalnie zapakowane, w zestawie woreczek do transportu gogli.

 

 

 

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
995DACRXPO_BLKAMB
Kod EAN
8023929995037
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt unisex
Rodzaj filtra
Fotochrom S2-S4
Fotochrom
Tak
Polaryzacja
Tak
Na okulary
Tak

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin