Gogle SALICE 708 DACRXF

Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent: SALICE

169,00 PLN / szt 299,00 PLN

Opis

Gogle Salice 708 to model przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Ponadczasowy kształt ramki i wesołe kolory w połączeniu z szybą fotochromatyczną (S1-S3). Dzięki niej jesteśmy gotowi na niemal każde warunki pogodowe.

 

Wymiary gogli: 16x8,5cm

 

Salice CRX Chromolex - W zależności od warunków soczewka przechodzi z kategorii S1 do S2 a przy temperaturze poniżej -5 stopni celcjusza od S1 do S3. Na wysokości powyżej 2000m n.p.m. fotochrom działa w zakresie od S1 do S3 w każdej temperaturze.

 

Wszystkie szyby Salice posiadają powłokę Antifog oraz filtr UV400nm. Gogle oryginalnie zapakowane, w zestawie woreczek do transportu gogli.

 

Dzięki wiedzy i nieprzerwanie trwających badaniach, marka Salice stara się zaoferować Państwu produkty, które nie tylko doskonale wyglądają ale również chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, zimnem, wiatrem i parowaniem szyb a także poprawiają wizję. Gogle Salice zapewniają doskonałe dopasowanie i topowy wygląd.

 

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
S708DACRXFJR_YEL
Kod EAN
8023929708200
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt dziecięcy
Polaryzacja
Nie
Fotochrom
Tak
Na okulary
Nie
Rodzaj filtra
Fotochrom S1-S3

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin