Gogle SALICE 619 DARWF

Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: SALICE

439,00 PLN / szt

Opis

Dzięki wiedzy i nieprzerwanie trwających badaniach, marka Salice stara się zaoferować Państwu produkty, które nie tylko doskonale wyglądają ale również chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, zimnem, wiatrem i parowaniem szyb a także poprawiają wizję. Gogle Salice zapewniają doskonałe dopasowanie i topowy wygląd.

 

Wszystkie szyby Salice posiadają powłokę Antifog oraz filtr UV400nm. Gogle oryginalnie zapakowane, w zestawie woreczek do transportu gogli.

 

Gogle Salice zostały wyposażone w optykę marki ZEISS - doskonałe widzenie i świetny kontrast. Specjalne powłoki firmy ZEISS sprawiają, że gogle narciarskie pomagają narciarzom pokonywać stoki w każdą pogodę. To zwiększa bezpieczeństwo, nawet przy wysokich prędkościach i w nieznanym terenie. Specjalne barwienia, filtry polaryzacyjne i powłoki lustrzane gwarantują, że każdy narciarz znajdzie coś na swoje potrzeby.

 

Gogle Salice 619DARWF wyposażone w duże, sferyczne, wymienne, podwójne, lustrzane szyby z filtrem S3. Gogle przeznaczone dla osób dorosłych.

 

Wymiary gogli: 16x9cm

 

Model: 619 DARWF

Kolor: Yellow-Orange

Szyba: Double Antifog Mirror Red S3

 

Model: 619 DARWF

Kolor: White-Blue/Red

Szyba: Double Antifog Mirror Blue S3

 

Model: 619 DARWF

Kolor: Black

Szyba: Double Antifog Mirror Blue S3

 

Model: 619 DARWF

Kolor: Cian Blue

Szyba: Double Antifog Mirror Red S3

 

Model: 619 DARWF

Kolor: Black-Green

Szyba: Double Antifog Rainbow Green S3

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
S619DARWF_BLKBLU
Kod EAN
8023929016466
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Fotochrom
Nie
Polaryzacja
Nie
Rodzaj filtra
S3
Na okulary
Nie
Rodzaj produktu
Produkt unisex

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin