Gogle SALICE 609 DARWFV

Gogle SALICE 609 DARWFV
Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent: SALICE

179,00 PLN / szt 299,00 PLN

Gogle SALICE 609 DARWFV

Opis

Dzięki wiedzy i nieprzerwanie trwających badaniach, marka Salice stara się zaoferować Państwu produkty, które nie tylko doskonale wyglądają ale również chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, zimnem, wiatrem i parowaniem szyb a także poprawiają wizję. Gogle Salice zapewniają doskonałe dopasowanie i topowy wygląd.

 

Wszystkie szyby Salice posiadają powłokę Antifog oraz filtr UV400nm. Gogle oryginalnie zapakowane, w zestawie woreczek do transportu gogli.

 

Gogle Salice zostały wyposażone w optykę marki ZEISS - doskonałe widzenie i świetny kontrast. Specjalne powłoki firmy ZEISS sprawiają, że gogle narciarskie pomagają narciarzom pokonywać stoki w każdą pogodę. To zwiększa bezpieczeństwo, nawet przy wysokich prędkościach i w nieznanym terenie. Specjalne barwienia, filtry polaryzacyjne i powłoki lustrzane gwarantują, że każdy narciarz znajdzie coś na swoje potrzeby.

 

Gogle Salice 609DARWFV wyposażone w wymienne, podwójne, lustrzane szyby z filtrem S3 posiadające dodatkowe otwory wentylacyjne dla minimalizacji szans na parowanie szyb. Gogle przeznaczone dla osób dorosłych.

 

Wymiary gogli: 16x8,5cm

 

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
S604DARWFV_BLKGRE
Kod EAN
8023929017418
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj filtra
S3
Rodzaj produktu
Produkt unisex
Fotochrom
Nie
Polaryzacja
Nie
Na okulary
Nie

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin