Gogle SALICE 604 Tech White-Black (Tech S2-S4)

Gogle SALICE 604 Tech White-Black (Tech S2-S4)
Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent: SALICE

269,45 PLN / szt 499,00 PLN

Gogle SALICE 604 Tech White-Black (Tech S2-S4)

Opis

Dzięki wiedzy i nieprzerwanie trwających badaniach, marka Salice stara się zaoferować Państwu produkty, które nie tylko doskonale wyglądają ale również chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, zimnem, wiatrem i parowaniem szyb a także poprawiają wizję. Gogle Salice zapewniają doskonałe dopasowanie i topowy wygląd.

 

Wszystkie szyby Salice posiadają powłokę Antifog oraz filtr UV400nm. Gogle oryginalnie zapakowane, w zestawie woreczek do transportu gogli.

 

Tech S2-S4 - Nowa generacja soczewek, połączenie szkieł fotochromatycznych z polaryzacją a do tego lustrzana powłoka dla niesamowitego wyglądu. Fotochrom pracuje w zakresie filtra S2-S4. Soczewki zwiększające kontrast i zapewniające agresywny charakter.

 

Gogle Salice 604 Tech wyposażone w wymienne, podwójne, szyby oraz ruchome mocowanie paska dla jak najlepszego dopasowania i minimalizacji ucisku na twarzy. Gogle przeznaczone dla osób dorosłych.

 

Wymiary gogli: 16x8cm

 

 

 

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
S604TECH_WHTBLK
Kod EAN
8023929025390
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt damski
Polaryzacja
Tak
Fotochrom
Tak
Na okulary
Nie
Wybór produktu
White-Black (Tech S2-S4)
Rodzaj filtra
Fotochrom S2-S4

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin