Gogle ATOMIC Revent Q Stereo HD [2019]

Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: ATOMIC

999,00 PLN / szt

Opis

Atomic Revent Q Stereo HD to niesamowite gogle narciarskie i snowboardowe dla najbardziej wymagających użytkowników. Bezramkowa konstrukcja, wyposażona w ogromną sferyczną szybę w technologii HD dla widzenia o niezrównanej jakości. Gogle posiadają system łatwej wymiany szyb Quick Click Lens oraz dwie szyby w komplecie żeby zapewnić doskonałą widoczność w różnych warunkach.

 

Gogle Atomic Revent Q HD mają szybkę wykonaną w technologii HD, która zapewnia doskonały kontrast i nadaje poczucie głębi. Dzięki niej są to jedne z najlepszych gogli dla miłośników stylu all mountain. Następnie wyposażono je w mechaniczny system Quick Click Lens. Pozwala on na wymianę szybek w kilka sekund w razie zmiany warunków pogodowych. Średni krój doskonale pasuje do większości kształtów twarzy. Gogle mają dwie podwójne sferyczne szybki, które są odporne na zarysowania i chronią przed parowaniem (również wykonane w technologii HD). W modelu tym zastosowano również technologię Live Fit, dzięki której ramka natychmiast dopasowuje się i wygodnie przylega do twarzy przez cały dzień. Tak jak wszystkie nasze gogle, i ten model w pełni zaprojektowano i opracowano w siedzibie firmy Atomic oraz wyprodukowano w Europie.

 

Wszystkie soczewki Atomic, niezależnie od koloru, filtrują w 100% promieniowanie UV i zwiększają kontrast, by zapewnić niezrównaną jakość widzenia.

 

Szybki sferyczne Red HD sprawdzają się idealnie w słoneczne i lekko pochmurne dni. Jeśli warunki się zmienią, szybki można łatwo wymienić dzięki technologii Quick Click. Dzięki zastosowaniu technologii HD, szybki Red HD doskonale sprawdzą się w lekko pochmurne dni. HD to skrót od „high-definition”. To rozwiązanie, które gwarantuje kontrast widzenia o wysokiej rozdzielczości oraz doskonałe postrzeganie głębi. Wewnętrzne szybki z systemem chroniącym przed zaparowywaniem zapewniają doskonałą widoczność.

 

Dodatkowa szyba Yellow HD o dużej przepuszczalności światła, doskonale sprawdza się przy większym zachmurzeniu i słabszym oświetleniu stoku.

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
AN5105686
Kod EAN
887445146025
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt unisex

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin