Gogle ATOMIC Count Flash [2019]

Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent: ATOMIC

289,00 PLN / szt 419,00 PLN

Opis

Gogle Atomic Count Flash to doskonały wybór dla uprawiających wszelkiego rodzaju sportów zimowych jak narty czy snowboard. Wyposażone w podwójną, sferyczną szybę pokrytą wysokiej jakości powłoką lustrzaną co zapewnia unikalny wygląd na stoku. Gogle Count Flash oferują doskonały stosunek jakości do ceny.

 

Gogle posiadają szybę Flash S2, która doskonale spisuje się w warunkach lekkiego zachmurzenia i niezbyt mocnego nasłonecznienia. S2 jest to najbardziej uniwersalny filtr spotykany w goglach narciarskich.

 

SPHERICAL FUSION DOUBLE LENS (FDL) - Podwójne szybki sferyczne nowej generacji są laminowane i nie mają dodatkowej warstwy pianki. Dzięki temu zapewniają o 20% większe pole widzenia, bez załamań światła, odbić i parowania. Wszystkie modele sferyczne Fusion Double Lens w naszej ofercie to szybki pierwszej klasy optycznej.

 

WYJĄTKOWO CIENKIE RAMKI LIVE FIT (2K) - Wyjątkowo cienkie ramki Live Fit mają te same zalety co standardowe modele Live Fit. Jednak zaprojektowano je tak, aby bardziej przylegały do twarzy (podobnie jak zwykłe okulary). Dzięki temu po założeniu gogli ramek właściwie nie widać, co zapewnia doskonałe widzenie peryferyjne.

 

Doskonała jakość w przystępnej cenie: gogle Atomic Count Flash z szybką przystosowaną do każdych warunków idealnie sprawdzą się do jazdy stylem all mountain przez cały sezon. Wyposażono je w podwójną szybkę sferyczną z wysokiej jakości powłoką lustrzaną wykonaną w technologii Flash Lens Technology. Ponadto mają stworzoną przez markę Atomic ramkę Live Fit. Dopasowuje się ona do kształtu twarzy natychmiast po założeniu i jest niesamowicie wygodna – aż zapomnisz, że masz założone gogle. Idealnie pasują też do naszych nowych kasków z serii Count.

 

TECH FEATURES

Flash Lens Technology

Spherical Double Lens

Live Fit Frame

Silicone-coated Strap

Adaptive LF Tri-Layer Face Foam

Supreme Anti-scratch Outer Lens (PC)

Hydrophobic Lens Coating

Anti-fog Inner Lens (AC)

Easy Lens Switch

Including Microfiber Goggle Bag

Medium Fit

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
AN5105642
Kod EAN
887445146148
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt unisex

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin