Czapka X-BIONIC Soma Cap Light 4.0 - Black

Czapka X-BIONIC Soma Cap Light 4.0 - Black

Producent: X-BIONIC

Dostępność: Niedostępny Towar jest niedostępny, zapisz się do powiadomienia o dostępności, a skontaktujemy się z Tobą gdy towar będzie dostępny.

Rozmiar

Dostawa już od: 13,00 PLN

160,00 PLN / szt

Powiadom mnie o dostępności
Czapka X-BIONIC Soma Cap Light 4.0 - Black

Opis

X-BIONIC Soma Cap Light 4.0

 

NOWY SYSTEM 3D BIONIC SPHERE®. Opatentowany, wielokrotnie nagradzany system 3D Bionic Sphere® zatrzymuje nieprzyjemną wilgoć, uczucie przegrzania i ryzyko odnowienia podczas fazy odpoczynku i regeneracji.

TYLKO Z X-BIONIC® 4.0: INNOWACYJNA TECHNOLOGIA RETINA® ULTRA-WYSOKA DEFINICJA. Zapewnia teksturę o ultra-wysokiej rozdzielczości, transmisję funkcji o bardzo wysokiej gęstości i bardzo precyzyjne podział na strefy.

SWEAT TRAPS® Ergonomicznie rozmieszczone pułapki na pot zapobiegają kapaniu wilgoci i zapewniają aktywne chłodzenie. Opatentowany w 22 krajach.

STREFA EARCOMP. Zapewnia doskonałą wentylację w niskich temperaturach. Cenne ciepło jest chronione przed ucieczką.

100% CZYSTA SZWAJCARSKA INŻYNIERIA. Wyprodukowane we Włoszech. Ponad 700 międzynarodowych nagród i zwycięstw testowych, ponad 800 rejestracji patentów na produkty oznaczone literą „X”.

 

OPIS PRODUKTU

Niezależnie od tego, czy chodzi o wieczorne zjazdy, wymagającą trasę na rakietach śnieżnych, czy też intensywną jazdę na nartach biegowych: dzięki X-BIONIC® SOMA CAP LIGHT 4.0 doświadczasz nieograniczonego dobrego klimatu i optymalnego komfortu noszenia dzięki technologiom o wysokiej wydajności. Nowa generacja 4.0 jako pierwsza oferuje ultra-wysoką jakość Retina® dla maksymalnej precyzji działania. Rezultatem jest wyjątkowo szczelna dzianina, w której termoregulujące strefy funkcjonalne są precyzyjnie ustawione i mogą działać z najwyższą dokładnością.

 

Strefy izolacyjne zapobiegają utracie ciepła przez czubek głowy, a legendarny opatentowany system 3D Bionic Sphere® umożliwia adaptacyjną termoregulację poprzez chłodzenie podczas pocenia się i ocieplanie podczas zimna.

 

Sweat Traps® łapie pot, zanim zacznie płynąć i wspiera równowagę temperaturową poprzez ukierunkowane odparowanie. Na skroniach AirConditioningSpot pochłania nadmiar wilgoci, pozwala jej odparować na zewnątrz, a jednocześnie zapobiega nadmiernemu chłodzeniu.

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
NDYC25W19U-B036-1
Kod EAN
7613418019552
Kod towaru
Producent
X-BIONIC
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt unisex
Wariant

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe