Czapka BUFF Microfiber & Polar Hat - Logo Pink Fluor

Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent: BUFF

69,00 PLN / szt 79,00 PLN

Opis

BUFF CZAPKA Z MICROFIBRY I POLARU - lekka, dwustronna czapka Buff idealna do użytkowania o każdej porze roku w trakcie aktywności outdoorowych takich jak: wspinaczka, jazda na nartach czy turystyka wysokogórska.

Czapka wykonana z zewnętrz z warstwy microfibry oraz miękkiej, delikatnej, polarowej wyściółki wewnątrz. Dwie warstwy tworzą wypełnioną powietrzem przestrzeń. Takie rozwiązanie ogranicza kontakt głowy z zewnętrzną, zimną warstwą pozwalając na utrzymanie właściwej temperatury. Do produkcji czapki użyto bezszwowej rurkowej mikrofibry, ilość szwów jest ograniczona do minimum, posiada jedynie niewielkie, górne szwy nadające czapce kształt.

Zapewnia doskonałą termoregulację i kontrolę wilgotności, odprowadzając pot na zewnątrz oraz nie pozwalając przeniknąć do środka wilgoci z zewnątrz.

 

Zastosowanie innowacyjnej technologii jonów srebra - Polygiene® Active Odor Control, powoduje że materiał dłużej zachowuje świeżość, nie chłonie zapachów i daje poczucie komfortu nawet podczas intensywnego wysiłku fizycznego dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym.

 

Regular Fit – stylowe dopasowanie, czapka bez części opadającej

 

100% Poliester Mikrofibra - materiał ten doskonale Izoluje ciało przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi (wilgoć, śnieg, mróz) zapewniając jednocześnie oddychalność. Zastosowanie mniejszego splotu, pozwala zachować prawidłową przepuszczalność, odprowadzając wilgoć na zewnątrz. Materiał ten sprawia, że czapka wysycha w kilka minut.

 

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
BH111400.522.10.00
Kod EAN
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin