Czapka BUFF Heavyweight Merino Wool Hat - Purplish Multi Stripes

Czapka BUFF Heavyweight Merino Wool Hat - Purplish Multi Stripes
Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent: BUFF

99,00 PLN / szt 139,99 PLN

Czapka BUFF Heavyweight Merino Wool Hat - Purplish Multi Stripes

Opis

Wygodna, bardzo ciepła czapka wykonana w 100% z wełny merynosów. Czapka zapewnia ochronę w zimnych warunkach podczas zajęć na świeżym powietrzu o niskiej i średniej intensywności, takich jak: trekking, turystyka piesza i wspinaczka.

 

Skład:

100% wełna merynosów

Gramatura: 600 gr/m²

Wymiary: 22 cm x 23,5 cm

 

Naturalne i trwałe tkaniny wykonane z delikatnej i miękkiej wełny niepowodującej swędzenia. Są oddychające, odprowadzają pot i wilgoć ze skóry i mają doskonałe właściwości termoregulacyjne.

Włókna pochodzące z materiałów niesyntetycznych, naturalnych.

Tkanina z włóknami, które w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii mogącymi prowadzić do powstawania nieprzyjemnych zapachów.

Materiał o właściwościach odprowadzających pot i wilgoć z dala od skóry. Zapewnia komfort i pomaga utrzymać stabilną temperaturę ciała.

Wyprodukowano przy użyciu zasobów odnawialnych, co minimalizuje wpływ na lokalny ekosystem. Produkt jest wolny od mulesingu, czyli okrutnej metody pozyskiwania wełny.

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
118188.609.10.00
Kod EAN
8428927404602
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt unisex
Sezon
Zimowy

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin