Butelki CAMELBAK Eddy+ 600ml (dwupak), Charcoal/Spectra

Butelki CAMELBAK Eddy+ 600ml (dwupak), Charcoal/Spectra
Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent: CAMELBAK

79,00 PLN / szt 109,00 PLN

Butelki CAMELBAK Eddy+ 600ml (dwupak), Charcoal/Spectra

Opis

Dwupak butelek Eddy+ 600ml

 

Eddy+  to odświeżona wersja doskonale znanej butelki Eddy. Produkt posiada hermetyczny, szczelny w 100% ustnik, co zapobiega niekontrolowanej utracie zawartości - płyn leci tylko wtedy, kiedy użyjemy ustnika. Konstrukcja samego ustnika została zmieniona, dzięki czemu można go rozebrać na drobne elementy i dokładnie oczyścić wewnątrz. Dzięki długiej rurce sięgającej samego dna, aby się napić nie musimy przechylać butelki. Konstrukcja zarówno ustnika oraz rurki została zmodyfikowana tak, że zapewnia o 25% lepszy przepływ płynu. W modelu Eddy+ poszerzony został także uchwyt do przenoszenia produktu. Butelka Eddy+ została stworzona z wysoce odpornego na uszkodzenia Tritanu, pozbawionego substancji BPA/BPS/BPF, co powoduje, iż nie chłonie on zapachów a także smaków. Nakrętkę można myć w zmywarce, natomiast korpus należy czyścić ręcznie. W sprzedawanym zestawie znajdują się 2 butelki Eddy+ o pojemności 600ml.

 

600ml pojemności x2;

 

Wykonanie z odpornego materiału BPS, BPS, BPF Free Tritan;

 

Nowy ustnik, pozwalający na dokładne oczyszczenie, zapewniający o 25% lepszy przepływ płynów;

 

Uchwyt do przenoszenia na dwa palce;

 

Nakrętka Eddy+ pasuje do butelek Chute Mag oraz Hot Cap.

 

TRITAN Specjalny, wytrzymały materiał wolny od BPA/BPS/BPF. Dzięki temu nie pochłania on smaków ani zapachów napojów. Ponadto jest bardzo wytrzymały.

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
C2142/901060/UNI
Kod EAN
886798019376
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt unisex

Opinie

  • 5

    Jestem zadowolony z tej butli. Polecam.

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin