Butelka termiczna CAMELBAK Eddy Kids Vacuum Insulated 400ml, Layered Geo

Butelka termiczna CAMELBAK Eddy Kids Vacuum Insulated 400ml, Layered Geo
Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent: CAMELBAK

116,10 PLN / szt 129,00 PLN

Butelka termiczna CAMELBAK Eddy Kids Vacuum Insulated 400ml, Layered Geo

Opis

Termiczna butelka dziecięca Eddy Kids Vacuum Insulated 400ml

 

Butelka termiczna Eddy Kids o pojemności 400 ml zaprojektowana został z myślą o najmłodszych użytkownikach. Zastosowana izolacja termiczna ze stali nierdzewnej utrzymuje zimną temperaturę napoju przez długi czas. Posiada szczelny, wygodny w użyciu ustnik Bite Valve, blokujący odpływ wody po każdym użyciu. Takie rozwiązanie zapobiega niekontrolowanej utracie napoju. Ustnik jest zintegrowany z rurką, znajdującą się wewnątrz butelki, dzięki czemu nie trzeba przechylać produktu by móc się napić. Butelka posiada specjalny uchwyt, dzięki któremu można go trzymać za pomocą jednego palca. Butelka Eddy Kids jest całkowicie bezpieczna dla dzieci oraz łatwa w użyciu. Wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej typu 18/8 wolnej od BPA/BPS/BPF, co sprawia, iż nie chłonie on zapachów oraz smaków.

 

0,4L pojemności;

 

Izolacja termiczna - wykonanie ze stali nierdzewnej 18/8

 

Szczelny ustnik Bite Valve;

 

Bezpieczny dla dzieci;

 

Wygodny uchwyt na jeden palec;

 

VACUUM INSULATION Podwójna konstrukcja ścian stanowiąca izolację termiczną kubka. Technologia Vacuum Insulation pozwala na utrzymanie zimna aż przez 24 godziny.

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
C1883/111040/UNI
Kod EAN
886798018843
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt dziecięcy

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin