Butelka dziecięca CAMELBAK Eddy+ Kids 400ml - Let's Explore

Butelka dziecięca CAMELBAK Eddy+ Kids 400ml - Let's Explore
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: CAMELBAK

74,90 PLN / szt

Butelka dziecięca CAMELBAK Eddy+ Kids 400ml - Let's Explore

Opis

Sip sip hooray! Świeży popowy kolor i nowa grafika przyciągają dzieci, zapewniając dodatkowe łyki i długotrwałe nawodnienie. Ten nowy, przyjazny dla ziemi plastik jest wykonany w 50% z materiału pochodzącego z recyklingu. Jest łatwy do czyszczenia i zawsze wolny od BPA, BPS i BPF. Miękki i bezpieczny zawór zgryzowy zapewnia stały przepływ dzięki prostemu otwieraniu, gryzieniu i łykowi. Wygodny uchwyt do przenoszenia ułatwia przenoszenie go praktycznie wszędzie. Za szczęśliwe i nawodnione dzieci (i równie szczęśliwych rodziców). Zalecane dla dzieci w wieku od 3 lat.

 

Butelka na wodę Eddy® + Kids, codzienny pomocnik pudełek śniadaniowych na całym świecie, jest teraz wykonana z Tritan ™ Renew, bardzo trwałego i lekkiego tworzywa sztucznego, wykonanego w 50% z materiału pochodzącego z recyklingu. Oprócz tego, że butelki Eddy + Kids są przyjemne w dotyku i wielokrotnego użytku, są odporne na zalanie po otwarciu i szczelne po zamknięciu - koniec z zamoczonymi plecakami. Po prostu ugryź łyk i zamknij po zakończeniu. Łatwy do przenoszenia uchwyt i zabawne projekty sprawiają, że nawadnianie jest przyjemnością podczas każdej przygody. Zakrętka i butelka są odporne na zapachy i plamy, można je myć w zmywarce i nie zawierają BPA, BPS ani BPF. Tritan Renew jest wytwarzany przy użyciu technologii odnawiania poliestru, procesu recyklingu, który jest bardziej wydajny niż standardowy recykling mechaniczny, wytwarzając nowy materiał przy mniejszym zapotrzebowaniu na ograniczone zasoby. Zabawne, funkcjonalne, trwałe. Zalecane dla dzieci w wieku od 3 lat.

 

- Flip, Bite, Sip: Pij przez słomkę

- Szczelny: szczelny po zamknięciu, odporny na zalanie po otwarciu

-Łatwy do przenoszenia: wygodny uchwyt do przenoszenia

- Odporny na zapach i plamy

- Grupa użytkowników: młodzież

- Bez BPA / BPS / BPF

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
C2472/101041/UNI
Kod EAN
886798030630
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt dziecięcy

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin