Butelka dziecięca CAMELBAK Chute Mag Kids 400ml - Hatching Dinos

Butelka dziecięca CAMELBAK Chute Mag Kids 400ml - Hatching Dinos
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: CAMELBAK

74,89 PLN / szt

Butelka dziecięca CAMELBAK Chute Mag Kids 400ml - Hatching Dinos

Opis

Nawilżanie stało się proste i trwałe, butelka Chute® Mag Kids powraca w świeżym kolorze i całkowicie nowym, zrównoważonym materiale. Wykonany z Tritan ™ Renew, materiału z tworzywa sztucznego pochodzącego w 50% z recyklingu, Chute Mag zapewnia wysoki przepływ cieczy, podczas gdy magnetyczna nasadka bezpiecznie usuwa się z drogi. Łatwy do czyszczenia i wolny od BPA, BPS i BPF. Co więcej, jest szczelny, gdy jest zamknięty i łatwy do przenoszenia - dzieci nigdy nie wychodzą z domu bez tego zaufanego pomocnika. Zalecane dla dzieci w wieku od 3 lat.

 

Butelka na wodę Chute® Mag Kids to odpowiedź każdego małego nawilżacza na pragnienie napędzane przygodą. Teraz wykonany z Tritan ™ Renew, bardzo trwałego i lekkiego tworzywa sztucznego wykonanego w 50% z materiału pochodzącego z recyklingu, szybko obracana górna część Chute Mag otwiera się, aby magnetycznie zamocować nasadkę, umożliwiając swobodne popijanie. Butelki Chute Mag to nie tylko przyjemne w dotyku wielokrotnego użytku, ale także szczelne zamknięcie - koniec z zamoczonymi plecakami. Łatwy do przenoszenia uchwyt i kolorowe wzory sprawiają, że nawilżanie jest przyjemne każdego dnia. Zakrętkę i butelkę można myć w zmywarce i nie zawierają BPA, BPS ani BPF. Tritan Renew jest wytwarzany przy użyciu technologii odnawiania poliestru, procesu recyklingu, który jest bardziej wydajny niż standardowy recykling mechaniczny, wytwarzając nowy materiał przy mniejszym zapotrzebowaniu na ograniczone zasoby. Zabawne, funkcjonalne, trwałe. Zalecane dla dzieci w wieku od 3 lat.

 

- Nasadka magnetyczna: nie przeszkadza podczas picia

- Szczelny po zamknięciu

- Łatwy do przenoszenia: wygodny uchwyt do przenoszenia

- Lekki i trwały

- Odporny na zapach i plamy

- Bez BPA / BPS / BPF

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
C2492/101041/UNI
Kod EAN
886798031262
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt dziecięcy

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin