Butelka CAMELBAK Chute Mag 1L - Clear

Butelka CAMELBAK Chute Mag 1L - Clear
Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

Producent: CAMELBAK

69,00 PLN / szt 84,89 PLN

Butelka CAMELBAK Chute Mag 1L - Clear

Opis

Idź z nurtem - Chute Mag®, lekka i trwała butelka o wysokim przepływie, właśnie przeszła ekologiczną metamorfozę. Teraz wykonana w 50% z materiału pochodzącego z recyklingu. Butelka posiada magnetyczne blokowanie otwartej nakrętki, które bezpiecznie przytrzymuje magnetyczną nasadkę podczas picia. Łatwy do przenoszenia uchwyt sprawia, że ​​nigdy nie wyjdziesz z domu bez niej. Łatwe nawadnianie.

 

Twój codzienny nawyk nawadniania ze zrównoważonym akcentem. Lekka i trwała butelka na wodę Chute® Mag jest teraz wykonana z Tritan ™ Renew, bardzo trwałego i lekkiego tworzywa sztucznego wykonanego w 50% z materiału pochodzącego z recyklingu. Oprócz dobrej konstrukcji pokochasz uniwersalną nasadkę magnetyczną o wysokim przepływie. Po zamknięciu jest szczelny, można go bezpiecznie schować podczas picia i jest kompatybilny z Eddy® + i Carry Cap. Wygodny uchwyt do przenoszenia zapewnia wygodę i wygodę, a gdy dzień się skończy, po prostu wrzuć do zmywarki i przygotuj się na następną przygodę. Tritan Renew jest wytwarzany przy użyciu technologii odnawiania poliestru, procesu recyklingu, który jest bardziej wydajny niż standardowy recykling mechaniczny, wytwarzając nowy materiał przy mniejszym zapotrzebowaniu na ograniczone zasoby. Odporny na zapachy i plamy oraz wolny od BPA, BPS i BPF.

 

funkcje

- Nasadka magnetyczna: nie przeszkadza podczas picia

- Łatwy do przenoszenia: wygodny uchwyt

- Szczelna po zamknięciu

- Lekka i trwała

- Odporna na zapach i plamy

- Łatwe do czyszczenia: nakrętkę i naczynie można myć w zmywarce

- Drink Clean: bez BPA, BPS i BPF

- Uniwersalna nasadka: kompatybilna z Eddy® + i Carry Cap

- Tritan ™ Renew Copolyester: Wykonany w 50% z materiału nadającego się do recyklingu

- Bez BPA / BPS / BPF

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
C2469/101001/UNI
Kod EAN
886798030784
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt unisex

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin