Butelka CAMELBAK Carry Cap 1L - Charcoal

Butelka CAMELBAK Carry Cap 1L - Charcoal
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: CAMELBAK

84,90 PLN / szt

Butelka CAMELBAK Carry Cap 1L - Charcoal

Opis

Po prostu trwała, butelka Carry Cap jest teraz wykonana z lekkiego i bardzo wytrzymałego Tritan™ Renew, tworzywa sztucznego pochodzącego w 50% z recyklingu. Łatwy w użyciu interfejs sprawia, że ​​codzienne nawadnianie jest łatwe.

 

Dbaj o siebie świadomie za pomocą butelki na wodę Carry Cap typu twist and sip. Teraz wykonane z trwałego Tritan™ Renew, bardzo trwałego i lekkiego tworzywa sztucznego wykonanego w 50% z materiału pochodzącego z recyklingu. Łatwy do przenoszenia uchwyt i otwarte usta na napoje sprawiają, że jest to idealny towarzysz torby lub plecaka. Tritan Renew jest wytwarzany przy użyciu technologii odnawiania poliestru, procesu recyklingu, który jest bardziej wydajny niż standardowy recykling mechaniczny, wytwarzając nowy materiał przy mniejszym zapotrzebowaniu na ograniczone zasoby. Cap Carry Cap jest kompatybilny z Eddy® + i Chute® Mag. Można myć w zmywarce, jest odporny na zapachy i plamy, nie zawiera BPA, BPS i BPF.

 

- Lekki i trwały

- Łatwy do przenoszenia: wygodny uchwyt do przenoszenia

- Łatwe do czyszczenia: zakrętkę i naczynie można myć w zmywarce

- Odporny na zapach i plamy

- Drink Clean: bez BPA, BPS i BPF

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
C2444/001001/UNI
Kod EAN
886798030203
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt unisex

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin