Bluza damska BRUBECK Fusion

Bluza damska BRUBECK Fusion
Bluza damska BRUBECK Fusion
Bluza damska BRUBECK Fusion
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: BRUBECK

152,99 PLN / szt

Bluza damska BRUBECK Fusion
Bluza damska BRUBECK Fusion
Bluza damska BRUBECK Fusion

Opis

Bluza typu second layer z kolekcji Fusion, to nowoczesny wygląd w luźnym, sportowym stylu. Stanowi drugą warstwę odzieży, która spełnia swoje funkcje podczas codziennej aktywności w domu, w biurze czy w pracy lub przy umiarkowanym wysiłku sportowym. Dynamiczny wygląd i charakterystyczny styl zawarty w połączeniu wielobarwnych przędz zyskuje nowy funkcjonalny wymiar. Boczne strefy RIB biegnące wzdłuż talii zapewniają optymalne dopasowanie do sylwetki, a kołnierz w formie obszernego komina pomaga w komfortowy sposób utrzymać ciepło. Dzięki odpowiedniemu składowi i dwuwarstwowej strukturze dzianina doskonale odprowadza naturalną wilgoć, błyskawicznie schnie i zapewnia optymalny komfort termiczny. Połączenie jakości i stylu inspiruje każdego aktywnego dnia.

 

Kolekcja Fusion, to nowoczesny wygląd w luźnym, sportowym stylu. Składa się z codziennej bielizny termoaktywnej oraz bluz drugiej warstwy odzieży. Spełnia swoje funkcje podczas codziennej aktywności w domu, w biurze czy w pracy lub przy umiarkowanym wysiłku sportowym. Dynamiczny wygląd i charakterystyczny styl całej kolekcji zawarty w połączeniu wielobarwnych przędz zyskuje nowy funkcjonalny wymiar. Optymalne dopasowanie do sylwetki, odpowiedni skład i dwuwarstwowa struktura dzianiny doskonale odprowadza naturalną wilgoć, błyskawicznie schnie i zapewnia optymalny komfort termiczny. Połączenie jakości i stylu kolekcji FUSION inspiruje każdego aktywnego dnia.

 

AKTYWNOŚĆ

odzież codzienna

lekka aktywność sportowa

 

CECHY UŻYTKOWE

dwuwarstwowa konstrukcja dzianiny zapewnia szybszy odbiór wilgoci

boczne strefy RIB

kołnierz w formie komina

płaskie szwy, bezuciskowe ściągacze

komfortowa, przyjemna w dotyku

 

GRAMATURA

306 g/m2

 

PORA ROKU

97% poliester, 3% elastan

 

SKŁAD

produkt całoroczny

 

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
LS13550-527-XL
Kod EAN
5902487043936
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj produktu
Produkt damski
Sezon
Wielosezonowy

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin