Baton OLIMP R-Weiler Focus Stick

Baton OLIMP R-Weiler Focus Stick
Przeglądasz ofertę archiwalną
Nowość

3,70 PLN / szt

Baton OLIMP R-Weiler Focus Stick

Opis

Zalety produktu:

 • Nowatorska formuła łącząca przedtreningówkę z nootropem w niewielkiej, wygodnej w użyciu saszetce!
 • Wsparcie zdolności wysiłkowych (cytrulina) i zwiększenie przepływu krwi do mięśni (arginina1)
 • Wzrost wydolności fizycznej podczas ćwiczeń (kreatyna)
 • Wsparcie funkcji kognitywnych (ekstrakty: bakopy drobnolistnej, różeńca górskiego, cytryńca chińskiego)
 • Przeciwdziałanie zmęczeniu (różeniec górski), koncentracja, czujność (kofeina)

 

Olimp R-weiler® Focus – co to jest?

Zmęczenie, utrata koncentracji i skupienia, brak sił nie pozwalają pracować na „wysokich obrotach”. Nie jesteś w stanie intensywnie trenować. Ograniczeniu ulegają Twoje zdolności analitycznego myślenia czy szybkiego podejmowania decyzji. Nie pozwól na to! Sięgnij po Olimp R-weiler® Focus, którego składniki aktywne wspomogą czujność i koncentrację! To innowacyjne połączenie przedtreningówki z nootropem od Olimp Sport Nutriton z niepowtarzalnej linii „Healthy Brain”! W dodatku w wygodnej w użyciu, niewielkiej saszetki, którą możesz mieć zawsze pod ręką!

 

Nowatorska formuła opracowana przez naukowców z Ośrodka Badawczo-Rozwojowego firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories zawiera wysokiej jakości składniki aktywne korzystnie wpływające na zdolności wysiłkowe i kognitywne (pamięć, kreatywność, szybkość zapamiętywania, jasność umysłu, logiczne myślenie czy skupienie). Jesteś wyczynowym sportowcem? Trenujesz czysto rekreacyjnie? Pracujesz umysłowo? A może jesteś profesjonalnym gamerem, u którego skupienie podczas wielogodzinnych sesji treningowych czy zawodów sportowych odgrywa kluczową rolę? Czujesz, że zmęczenie bierze nad Tobą górę? Nie daj się! Nie zwlekaj! Olimp R-weiler® Focus jest właśnie dla Ciebie!

 

Poznaj skład Olimp R-weiler® Focus

Koncepcja połączenia przedtreningówki z cieszącymi się coraz większym zainteresowaniem nootropami to nowość na rynku suplementów diety! Skład Olimp R-weiler® Focus tworzą dwa wysokiej jakości blendy, uzupełnione dodatkiem solidnej porcji tauryny i beta-alaniny. Mamy więc składniki korzystnie wpływające na:

 

 • wysiłek fizyczny - Physical performance blend, w skład którego wchodzą: monohydrat kreatyny oraz dwa aminokwasy, boostery tlenu azotu L-cytrulina i L-arginina)
 • funkcje poznawcze (kognitywne) - FOCUS blend, będący zestawieniem ekstraktów: różeńca górskiego, cytryńca chińskiego i bacopy drobnolistnej, uzupełnionych o działającą pobudzająco kofeinę oraz N-acetyl L-tyrozynę, czyli prekursor dwóch ważnych neurotransmiterów (dopaminy i noradrenaliny) odpowiadających m.in. za zdolność podejmowania decyzji i plastyczność kognitywną2.

 

Olimp R-weiler® Focus – właściwości i zalety stosowania

Co łączy wyczynowych sportowców, profesjonalnych graczy komputerowych i osoby pracujące umysłowo? Wysiłek mentalny i psychiczny. Intensywny trening wymaga nie tylko odpowiedniej kondycji i siły, ale i wysokiej koncentracji, co w efekcie prowadzi do zmęczenia psychofizycznego. Podobnie jest w przypadku wielogodzinnych sesji przed komputerem czy ciężkiej pracy umysłowej, podczas których liczą się zdolności szybkiego podejmowania decyzji, analitycznego myślenia i szybkiego zapamiętywania.

 

W tym właśnie celu powstał nowy produkt marki Olimp Sport Nutrition – R-weiler® Focus. Dzięki regularnej suplementacji możesz oczekiwać:

 

 • zwiększenia wydolności fizycznej w trakcie następujących po sobie ćwiczeń o dużej intensywności3 (kreatyna)
 • zwiększenia zdolności wysiłkowych, w tym poprawy wydajności treningowej podczas ćwiczeń o dużej intensywności4, wsparcia w sprawniejszym usuwaniu kwasu mlekowego z krwi w trakcie wzmożonego wysiłku5 oraz złagodzenia bóli mięśniowych po sesji treningowej (cytrulina6)
 • wzrostu wytrzymałości w trakcie wysiłku (kofeina7)
 • obniżenia stopnia odczuwania wysiłku (RPE) podczas ćwiczeń (kofeina)8
 • pobudzenia, skupienia, poprawy koncentracji9 i zwiększenia czujności10(kofeina)
 • pomocy w poprawie pamięci i funkcji kognitywnych11 (ekstrakt bacopy drobnolistnej)
 • wsparcia w zachowaniu optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej oraz lepszej tolerancji zmęczenia (ekstrakt różeńca górskiego)

 

Pamiętaj! Produkt działa od pierwszej porcji, lecz im regularniej go stosujesz, tym bardziej możesz oczekiwać lepszego działania! Miej zawsze do dyspozycji najlepszą wersję siebie. Złap porcję Olimp R-weiler® Focus! Nie pozwól, aby pokonało Cię zmęczenie.

 

Jak stosować Olimp R-weiler® Focus?

Olimp R-weiler® Focus przeznaczony jest dla osób dorosłych, o zwiększonej aktywności fizycznej i wyczynowych sportowców. Suplement diety marki Olimp Sport Nutrition występuje w formie łatwo rozpuszczającego się proszku. 1 porcję (12 g – saszetka) należy rozpuścić w 250 ml wody na około 30-60 minut przed planowanym wysiłkiem fizycznym i spożyć tuż po przygotowaniu.

 

Złap porcję Olimp R-weiler® Focus – popraw koncentrację i skupienie. Pokonaj zmęczenie i trenuj na maksa!

 

Składniki: monohydrat kreatyny, L-cytrulina, chlorowodorek L-argininy, tauryna, regulator kwasowości – kwas cytrynowy; aromaty, beta-alanina, substancja zagęszczająca – guma arabska); N-acetyl-L-tyrozyna, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.), ekstrakt z ziela bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri (L.) Wettst.), kofeina, substancje słodzące –, acesulfam K, sukraloza; emulgatory – lecytyny (z soi), monooleinian polioksyetylenosorbitolu (polisorbat 80); ekstrakt z owocu cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis (Turcz.) Baill.), barwnik: karmin.

 

Wyprodukowano w zakładzie wykorzystującym składniki pochodzące z mleka, jaj, soi, orzechów, orzeszków ziemnych (arachidowych), zbóż zawierających gluten, ryb, skorupiaków, mięczaków.

 

Olimp R-weiler® Focus to suplement diety marki Olimp Sport Nutrition przeznaczony dla osób dorosłych, o zwiększonej aktywności fizycznej oraz sportowców wyczynowych.

 

Zalecana dzienna porcja: 1 porcja ciągu dnia, na około 30-60 minut przed treningiem. 1 porcję (1 saszetka = 12 g proszku) należy rozpuścić w 250 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu.

 

Przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Uwaga: R-WEILER® Focus Powder zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (zawartość kofeiny: 150 mg/ 1 porcja dzienna). Dodatkowo produktu nie należy stosować w okresie karmienia piersią, w przypadku chorób układu krążenia lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt niewskazany dla osób z zaburzeniami ciśnienia. Nie używać łącznie z lekami, w szczególności wpływającymi na układ sercowo-naczyniowy. Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu (np.: inne suplementy diety, napoje energetyczne, kawa). Nie przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie ze wszystkich źródeł i 200 mg kofeiny jednorazowo. Nie stosować łącznie z alkoholem. Nie stosować bezpośrednio przed snem lub w ciągu kilku godzin poprzedzających sen. Spożycie produktu może powodować niewielkie mrowienie lub drętwienie. Jest to objaw przejściowy związany z silnym oddziaływaniem składnika produktu beta-alaniny. Nie ma on wpływu na zdrowie. Dopuszczalne zbrylenie produktu niewpływające na jego jakość.

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
OLN-RWEIF-OK-0012-ZU-001-P01-SK1-PL1-W-O
Kod EAN
5901330081200
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)

Informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w treściach zgód lub dokumentach zawierających m.in. regulaminy, politykę prywatności naszego sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nową treścią zgody oraz dokumentów powiązanych ze zgodami i zaakceptowanie ich. Regulamin